HAKKIMIZDA

SETO Anonim Şirketi Antalya’nın tanınmış ailelerinden olan tarım sektörünün farklı alanlarında başarılı olmuş önder üreticiler tarafından 1982 yılında kurulmuştur. 2006 yılından bu yana, SETO A.Ş. Sera, Tarla ve Bahçe Bitkileri için özel gübrelerin ve ilgili bitki besleme ürünlerinin üretimi, geliştirilmesi ve pazarlanmasında dikkate değer bir şirket haline gelmiştir. Ürünlerimizin birçoğu, Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) 2. Kısım’da bulunan tamamı şirketimize ait olan fabrikamızda formüle edilmiş ve üretilmiştir. Üretim tesisimiz 9.000 metrekarelik alanı kapsamakta ve 2016-2019 döneminde yapılan teknolojik ve yenilikçi yatırımlar sayesinde yıllık üretim kapasitemiz 18.000 ton suda çözünür katı gübreye ve 3.000 ton sıvı bitki besleme ürününe ulaşmıştır. Ürün yelpazemiz, üreticilerimizin ihtiyaçlarına en iyi ve en uygun çözümleri sunmak için sürekli olarak genişlemekte ve geliştirilmektedir. 300'den fazla tescilli ürünümüzle, sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da birçok ülkeye ihracat yaptığımız müşterilerimize, çok çeşitli bitki besleme ürün yelpazemizden ürün seçimi konusunda teknik hizmet veriyoruz.

Sürdürülebilir ilerleme: SETO, bitkisel üretim için artan talepleri karşılamaya yönelik, doğal kaynakları riske atmayan sürdürülebilir tarımsal üretim çabalarını desteklemektedir.

Etkin ilerleme: SETO, çiftçinin beğenisine sunduğu bitki besleme ürünlerini daha bilinçli, ekonomik, güvenilir ve etkin kullanımlarını sağlamak üzere gereken önderlik çabalarını yerine getirmektedir.

Teknik ilerleme: SETO, çiftçinin yöresine özgü toprak, iklim ve diğer üretim koşullarından kaynaklı bitki besleme sorunlarının giderilmesine yönelik ürünlerin geliştirilmesi ve üretimi için gerekli teknik altyapı yatırımlarını kesintisiz gerçekleştirmektedir.

Organizasyonel ilerleme: SETO, ürünlerini kullanan çiftçilerin faaliyetlerini aksatmadan yürütebilmesi, ürünlerimize kesintisiz ve güvenli ulaşabilmesi için bayi, bölge distribütörü, kooperatiflerden oluşan dağıtım ağımızın iyileşmesine ve gelişmesine yönelik şirket içi insan kaynaklarının nicelik ve nitelik yönünden ilerlemesini amaç edinmiştir.